O nas i usługach

SPRAWDZENIE SAMOCHODU PRZED KUPNEM

Jesteśmy ludźmi, których drogi zawodowe spotkały się dzięki wspólnej pasji do samochodów. Już przez ostatnie kilka lat z dużym powodzeniem, pomagamy naszym Klientom podejmować świadome decyzje przed zakupem samochodu, oraz chronić przed nieuczciwymi sprzedawcami. Zarówno zdobyte doświadczenie, jak i ogromna skala porównawcza, pozwalają nam na rzetelną ocenę stanu technicznego, oraz kondycję sprawdzanego pojazdu. Wyznacznik skali oceny auta, jest adekwatny do wieku, oraz przebiegu danego samochodu.

Zawsze warto sprawdzić auto przed zakupem. Profesjonalne sprawdzanie auta przed kupnem.

Aby pomóc Tobie przy zakupie wymarzonego samochodu, wypracowaliśmy własny autorski program standardu oględzin i oceny stanu pojazdu a wszystko po to, aby usługi świadczone przez nas, były na tym samym wysokim poziomie, i nie odbiegały od założonych norm.Kupując auto nie ryzykuj, sprawdź samochód i nie podejmuj pochopnych decyzji. Zaufaj nam, a zainwestowana kwota w sprawdzenie auta przed zakupem zwróci Ci się z nawiązką przy zakupowej negocjacji. A jeżeli samochód okaże się przysłowiową miną, to z całą pewnością uchronimy Ciebie, przed wyrzuceniem Twoich oszczędności w błoto. Wiemy, na co zwrócić uwagę przy kupnie samochodu, dlatego ryzyko zakupu auta zostanie zmniejszone do minimum.

Jako jedyni w Polsce Sprawdzenie aut wykonujemy osobiście bez podwykonawców, Usługę wykonujemy w 24h, Nie doliczamy stawki za kilometry, Rozmowa  telefoniczna z  Ekspertem GRATIS, Sprawdzamy szczelność uszczelki pod głowicą, Wykonujemy analize spalin, Korzystamy z Endoskopu, Możliwość obecności z nami w trakcie oględzin pojazdu.

Z nami będzie to pomyślny i świadomy zakup !

Szukasz firmy sprawdzające auta? Chcesz zaoszczędzić? Pomożemy. Profesjonalne sprawdzanie auta przed kupnem. Fachowe doradztwo i pomoc przy zakupie auta.