Co warto wiedzieć przed zakupem samochodu używanego.

Pomoc osobom niepełnosprawnym oraz dla Seniorów 60+

pt., 08/09/2017 - 11:28 -- Sprawdzamy-Auto

Profil naszej działalności to pomoc wszystkim którzy są na etapie szukania i zakupu auta. Nie zapominamy o osobach niepełnosprawnych, które jako podstawowego środka lokomocji także używają samochodu. W wielu przypadkach auto jest najważnieszą a czasem nawet jedyną formą przemieszczania się. To tej grupie ludzi najtrudniej wyjść z domu, pojechać oglądać samochód, sprawdzać go i kupować. Osoby niepełnosprawne po zakupie dodatkowo inwestują swoje pieniądze w przeróbki auta mające na celu dostosowanie go do swoich potrzeb.

Najczęstsze grzechy przy szukaniu i zakupie auta

czw., 17/08/2017 - 21:41 -- Sprawdzamy-Auto

1. Szukanie okazji cenowej.

Niestety okazyjna lub dobra cena sprzedawanego samochodu związana jest z wadami w nim występującymi. Czasem jest to związane z historią auta- powypadkowy, duży przebieg, powódź itd... Czasem wady auta to jego usterki i naprawy czekające na nowego właściciela. Tu konieczna jest wycena napraw przed zakupem bo może okazać się koszty są na tyle wysokie iż przestanie to być okazja i przestanie opłacać się kupować te auto.

Komputer diagnostyczny przy sprawdzaniu auta przed zakupem ?

śr., 16/08/2017 - 18:07 -- Sprawdzamy-Auto

W dzisiejszych czasach, samochody to jeżdżące i rozbudowane komputery. W trakcie sprawdzania auta przed zakupem, koniecznym jest podpięcie się komputerem diagnostycznym, celem weryfikacji poprawności działania wszystkich dostępnych systemów. Tutaj jednak rodzi się pytanie: Czy komputer diagnostyczny zostanie użyty tylko do odczytu błędów czy faktycznie do diagnostyki ? Niestety najczęściej diagnostyka przy sprawdzeniu auta przed zakupem, ogranicza się do odczytania błędów i to na dodatek samego silnika.

Najczęstsze pytania o sprawdzenie auta przed zakupem

śr., 17/05/2017 - 19:51 -- Sprawdzamy-Auto

Ze względu na powtarzające się zapytania odnośnie sprawdzenia auta przed zakupem, postanowiliśmy na parę z nich odpowiedzieć w tym miejscu.

1. Jaki jest termin oczekiwania na RAPORT ze sprawdzenia auta?

Normalny termin to z dnia na dzień. Przed złożeniem zamówienia na sprawdzenie auta przed zakupem zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Chcesz kupić auto z drugiej ręki ?

pon., 09/01/2017 - 12:11 -- Sprawdzamy-Auto

Chcesz kupić auto używane? To pamiętaj, aby przed sprawdzeniem samochodu zwiększyć swoją czujność i podejrzliwość, gdyż w branży motoryzacyjnej nie brakuje nieuczciwych sprzedawców, oszustów czy wręcz naciągaczy. Niestety nasze doświadczenie w sprawdzaniu aut pokazuje, że nie jednokrotnie prywatni sprzedawcy, też często do najuczciwszych nie należą. Podstawą przy sprawdzaniu i kupnie auta, to odstawienie emocji na bok i chłodna ocena sytuacji. Sprawdzenie, a następnie zakup używanego samochodu to duże ryzyko, które należy ograniczyć do minimum.

Jak możesz samemu sprawdzić auto przed zakupem

ndz., 01/01/2017 - 19:53 -- Sprawdzamy-Auto

Do znudzenia będę przypominał – przy sprawdzaniu auta całkowicie odłóż emocje na bok – jeśli tego nie potrafisz, zleć sprawdzenie auta komuś innemu. Dlaczego? Powiem prosto z mostu, bo jak jesteś napalony(a) na wóz to i tak go kupisz, bo doświadczony handlarz ma na wszystko przygotowane wytłumaczenia a i Ty sam(a) sobie będziesz świetnie wszystko tłumaczył(a). Na emocjach doskonale sprzedają się największe „ŁUPY”

Ogłoszenia na Gumtree